Marketing na Internetu

Kouzlo úspěšného webu nespočívá jen v jeho obrazové a obsahové kvalitě, ale především v dobře vedené propagaci. Pomůžeme Vašemu webu obstát v internetové džungli, vybudovat mu přední místo, zajistit návštěvnost z řad Vašich potenciálních klientů a především jejich návštěvu přeměnit ve Váš zisk.

Vaším prvním krokem v rámci internetového marketingu by měla být SEO optimalizace Vašeho webu pro vyhledávače a to již ve chvíli, kdy jej začínáte tvořit. Kvalita zdrojového kódu a vlastní obsah Vaší www prezentace je totiž to hlavní, co ve finále ovlivní Vaše pozice při fulltextovém vyhledávání na pro Vás důležitá klíčová slova. SEO optimalizací získáte přirozenou = neplacenou návštěvnost z řad zájemců o Vaše produkty či služby, a tak můžete výrazně a dlouhodobě šetřit na placených formách Vašeho zviditelnění na internetu.

Pro zajištění okamžité návštěvnosti nových či akčních projektů se skvěle osvědčují tzv. PPC kampaně, založené na platbách za proklik a nikoli za pouhá zobrazování. Výhodou PPC kampaní je jejich velmi přesné zacílení, téměř okamžitý nástup, možnost okamžitých změn a reakcí na vývoj trhu, nízká cena (ve srovnání s jinými médii či formami internetové reklamy) a při tom všem vysoká a přesně měřitelná efektivita.

Internet marketing má ještě mnoho tváří, forem a možností. Některé mohou mít právě pro Vás velký přínos, jiné by mohly znamenat ztracenou investici. Rádi Vám pomůžeme se těm bludným cestám vyhnout a ty správné příležitosti rozpoznat a proměnit v úspěch.