Publikační systém AVISTA espresso

Pokud cítíte, že chcete či potřebujete dát svému webu něco víc než nejjednodušší řešení, tedy vyšší flexibilitu systému, interaktivitu či originální design, pak je tu pro Vás vyšší verze Avisty – publikační systém Avista espresso.

Avista espresso rozšiřuje výhody avisty piccolo o možnost rozsáhlejších uživatelských úprav a větší míru přizpůsobení systému Vašim požadavkům – jak v designu, tak ve funkcionalitě webu. Kromě jiného espresso umožňuje online správu obsahu i pro flashové (animované) prvky prezentace, což je velmi zajímavá a ojedinělá vlastnost systému.

Vybudování webu s Avistou espresso předčí běžné weby svou profesionalitou, efektivitou, rychlostí a flexibilitou – v závislosti na specifikách a rozsahu webu trvá jeho tvorba třeba i jen několik dní.

Systém je vytvořen tak, abychom Vám co nejvíce usnadnili Vaši práci a ušetřili Váš čas.

Správa webu prostřednictvím Avisty espresso je po všech stránkách jednoduchá, všechny kroky v systému jsou intuitivní, návodné, maximálně automatizované.

Publikační systém Avista espresso Vám dá nezávislost při správě webu, a tím vysokou akčnost, stálou aktuálnost a značné úspory.